Jak dopasować drzwi do pokoju naszych pociech?

Wybór aranżacji do pokoju dziecka to dla rodziców bardzo przyjemna chwila. Możliwość wyboru mebli dla mniejszych i większych dzieci, kreatywne wzory i kolory pozwalają nam znów poczuć się jak za młodzieńczych lat. Takie wybory pozwalają naszej wyobraźni dać się ponieść, ale i za razem spełnić marzenie naszego malucha o wymarzonym pokoju.

Wymarzone kolory

Od wielu lat, rodzice posługują się stereotypowymi kolorami, czyli dla dziewczynki kolor pokoju różowy natomiast dla chłopca niebieski, jednakże odstawmy na bok te kolory i postawmy na coś nowoczesnego, w tym sezonie głównie królują kolory żółte i szare, ale warto również zwrócić uwagę na to w jakim kolorze nasz maluch się najlepiej czuje. Do stworzenia odpowiedniej aranżacji w pokoju naszego malucha duże znaczenie ma tapeta, jeśli Twój synek jest fanem sportu typu piłki nożnej czy motoryzacji, stwórz tapetę tego właśnie typu, natomiast jeśli córka jest zakochana wręcz w zwierzątkach skomponuj również pod nią taką tapetę, na pewno będzie szczęśliwa.

 Drzwi Porta również mogą mieć ciekawą aranżacje. W Porta drzwi na pewno znajdziesz coś dla swojego dziecka a dodatkowo stworzymy je właśnie pod jego wymarzoną aranżacje. Szeroka gama kolorów i wszelakich wzorów jaką Porta ma w posiadaniu z pewnością sprosta wymaganiom i wyobraźni każdego malucha.

Drzwi Porta dla młodych i młodszych

 Dobranie drzwi do pokoju dziecka są bardzo ważną kwestią. Sprawy związane chociażby z bezpieczeństwem okazują się bardzo ważne i istotne. By zapobiec nieprzyjemnym sytuacjom takimi jak przytrzaśnięcie paluszków przez drzwi malucha warto zamontować unieruchamiacze do skrzydeł, warto też zabezpieczyć meble czy ścianę, które znajdują się w pobliżu drzwi.

GALERIA DRZWI DO POKOJU DZIECIĘCEGO:

REKLAMA:

 W każdej kolekcji skrzydeł Porta znajdziesz drzwi pełne bez żadnego przeszklenia, jeśli jednak chcesz zamontować drzwi z przeszkleniem w celu rozjaśnienia pomieszczenia dziecka, wybierz po prostu te, które posiadają bezpieczne szkło hartowane, ponieważ bardzo trudno o uszkodzenie takiego szkła a nawet jeśli zdarzy się taka sytuacja to takie szkoła pęka na bardzo malutkie kawałeczki o nieostrych krawędziach dzięki czemu ryzyko skaleczenia jakiejkolwiek części ciała maluszka spada niemal do zera.

Jednak kompromisowym wyjściem w wyborze taki drzwi mogą być częściowo przeszklone takie jak podłużne czy kwadratowe po całej długości. W takie elementy są wyposażone drzwi z kolekcji Porta KONCEPT, FIT Czy Natura KONCEPT.

Również możesz rozważyć wybór skrzydeł z małym przeszkleniem w górnej części a takie ma w posiadaniu kolekcja Porta TWIST. Te ostatnie szczególną uwagę zwracają na łukowatą zakrzywioną linię – na pewno będą się wyróżniać na tle innych, poza tym są trwałe, lekkie i wyposażone w solidne okucia, żadna z zabaw Twojej pociechy w żaden sposób im nie zagrozi.

Skrzydła do pokoju naszych pociesz muszą być zrobione z solidnych tworzyw tak żeby były odporne na zniszczenia czy zarysowania. Dzieci w wieku szkolnym skaczą po pokoju, naśladują swoim ulubionych telewizyjnych super bohaterów czy grają w piłkę a wiemy z doświadczenia, że wiele może się wydarzyć dla tego właśnie musimy zadbać o bezpieczeństwo między innymi pod kątem drzwi.

W pierwszych latach życia naszych maluchów pokój stanowi jego królestwo, jest to miejsce, w którym czuj się dobrze, bawi i uczy, dlatego ta Kraina powinna być w szczególności bezpieczna oraz urządzona zgodnie z gustem dziecka oraz spełniać wszystkie jego wymagania, więc stwórz wymarzony pokój dla swojej pociechy przy pomocy Porty.